O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku we Wrocławiu, gdzie prowadzimy biuro rachunkowe świadczące przede wszystkim usługi z zakresu księgowości małych i średnich firm oraz rozliczeń kadrowo-płacowych. W ostatnich kilku latach wprowadziliśmy także usługi polegające na elektronicznej archiwizacji danych.

Posiadamy licencję Ministra Finansów nr 22963/01, uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonych usług na kwotę 4 mln zł.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani księgowi z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Wszyscy posiadają wykształcenie wyższe ekonomiczne i na bieżąco pogłębiają wiedzę z zakresu księgowości oraz innych zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.
Obecnie zespół Compta tworzy 12 profesjonalnych księgowych, wśród których 4 posiada certyfikat samodzielnego księgowego.

Stosujemy nowoczesne i zarazem najlepsze narzędzia pracy. Pracujemy m.in. z wykorzystaniem programu CDN OPTIMA.

Obsługujemy już blisko 100 firm, wśród których ponad 50 stanowią spółki prawa handlowego. Większość naszych klientów działa na rynku deweloperskim, budowlanym oraz nieruchomości.

Zapewniamy:

  • Fachowość, rzetelność oraz doświadczenie.
  • Usługi dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów.
  • Indywidualnego opiekuna prowadzącego kompleksową obsługę klienta.
  • Prawidłowe sporządzenie dokumentów oraz terminowe dostarczenie do urzędów i instytucji.
  • Przejęcie na siebie wszelkich kontaktów z urzędami i instytucjami państwowymi.
  • Pełne bezpieczeństwo i poufność przekazanych nam dokumentów oraz informacji.
  • Odbiór dokumentacji od klienta.

Referencje

Compta zapewnia nam kompleksową obsługę księgową już od 7 lat. Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań informatycznych wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem, w związku z czym szczególną uwagę zwracamy na wykorzystanie nowoczesnych technologii w pracy biura.
Compta proponuje nowoczesne usługi, używa nowoczesnych programów rachunkowych, a na tym nam najbardziej zależało.

Bogusław Cieślak, Prezes Zarządu Business Partners eXcellence Sp. z o.o.

Obsługę finansowo księgową powierzyliśmy firmie Compta.
Rekomenduję Comptę wszystkim przedsiębiorcom, którzy pragną skupić się na istocie swojej działalności, a księgowość powierzyć profesjonalistom.

Grzegorz Figura, Prezes Zarządu DomKoncept S.A.

Nasza kancelaria korzysta z usług Compty w zakresie rachunkowości oraz elektronicznej archiwizacji dokumentacji. Jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy ze względu na wysoką jakość usług oraz rzetelność. Indywidualne podejście do naszych potrzeb, jak również przyjazna atmosfera są w naszej opinii ogromnymi atutami firmy Compta.

Tomasz Chudzikowski, Kancelaria Prawna Chudzikowski

Firma Compta Rapid reprezentowana przez Panią Agnieszkę Fingas prowadzi dla naszej firmy pełną księgowość finansową oraz kadry i płace, ponadto reprezentuje nas przed urzędami i instytucjami państwowymi, również podczas kontroli. Wszystkie usługi realizowane są rzetelnie i terminowo, zgodnie z najwyższymi standardami. Co ważne, zawsze możemy liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie, a mocnym filarem naszej współpracy jest wzajemne zaufanie. Pomoc podczas realizacji kluczowych zadań dla firmy była nieoceniona.

Andrzej Rosiński, Prezes Zarządu GP Plus Serwis Sp. z o.o.